Освітні сайти

Публікації на проєкті "На урок"

Powered By Blogger
ЩИРО РАДА ВІТАТИ ВСІХ ГОСТЕЙ БЛОГУ! НЕХАЙ НАША СПІВПРАЦЯ БУДЕ ПЛІДНОЮ!

Інтерактивні технології

Одним із видів інтерактивного навчання є використання інтерактивних вправ на уроці. Створювати інтерактивні вправи можна за допомогою онлайнового сервісу LearningApps.org.  Він є конструктором для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей для використання і на уроках, і позаурочний час.

Конструктор Learningapps призначений для розробки, зберігання інтерактивних завдань з різних предметних дисциплін, за допомогою яких учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню їх пізнавального інтересу.
           Сервіс Learningapps надає можливість отримання коду для того, щоб інтерактивні завдання були розміщені на сторінки сайтів або блогів викладачів і учнів. Використовувати цю програму можна , як на уроці , так і як домашнє завдання, а також для самоперевірки, тому що в деяких вправах є самоперевірка. І та дитина яка боїться на уроці помилитися, вона виконує вправу із задоволенням.

 


 

 


            

                       



  




Wordwall - універсальний навчальний ресурс, що вирішує одне з найважливіших завдань освітнього процесу - підвищення мотивації учнів! За допомогою цього ресурсу можна організувати диференціальне та індивідуальне навчання, створюючи різні типи вправ, наприклад, друковані чи інтерактивні, з урахуванням можливостей кожної окремої дитини. WordWall дозволяє створювати інтерактивні завдання та ігри, які залучають увагу учнів та роблять навчання більш цікавим і змістовним. Платформа пропонує різні типи завдань та інструменти для створення вправ на різні теми, що дозволяє вчителям індивідуалізувати процес навчання під потреби свого класу. WordWall має дружній інтерфейс, який дозволяє швидко створювати та редагувати завдання без особливих труднощів. Інтерактивні вправи. Платформа дозволяє створювати різні типи вправ - від кросвордів до карточок зі словами для роздруку.



 

  



Kahoot! - онлайн сервіс для створення інтерактивних завдань. Дозволяє створювати тести, опитування, вікторини. Платформу можна використовувати під час роботи з будь-якими віковими категоріями. Добре підходить для молодшої школи. Для вчителя Kahoot! - це платформа-конструктор, на якій можна швидко створити навчальну гру за допомогою готових шаблонів та надіслати цю гру учням.

Із Kahoot! можна створити:

- квіз (Quiz). Для кожного питання 4 варіанти відповіді, одна з яких правильна.

- тест (True or False). До кожного питання 2 варіанти відповіді, правильна одна.

            Можна створити тест та надіслати його як домашнє завдання, як завдання для закріплення пройденого матеріалу або використовувати під час пояснення нових матеріалів, щоб переривати свою лекцію та утримувати увагу учнів.


  

 

 


  

  

 


Інтерактивні робочі аркуші LiveWorksheets являє собою вебсторінку, на якій можна розмістити навчальний матеріал і різного типу завдання для учнів. Наприклад, це може бути відео, зображення, текст на основі яких учні відповідають на запитання і виконують завдання.

Завдання, які можливо додавати до свого робочого аркуша:

             додавання текстових полів для введення тексту;

вибір правильної відповіді;

вікторина з вибором правильної відповіді;

зіставлення;

перетягування правильної відповіді;

завдання на прослуховування;

 завдання на вимову;

відкриті питання;

додавання mp3 файлів;

додавання відео з YouTube;

додавання посилань.



  

 







ThatQuiz є безкоштовним сервісом для вчителів щоб проводити тестування як в класах, так і вдома. Учням можуть бути запропоновані питання з вибором правильної відповіді або на встановлення відповідності. Всі оцінки негайно повідомляються учням.


 

Mentimeter — онлайн інструмент для створення презентацій з інтерактивними елементами для навчання. Під час показу презентацій учасники можуть проходити підготовлені опитування, а по завершенні показу організатор може вивантажити аналітичні дані. 


 

 

 





Jamboard - інтерактивна віртуальна дошка, яка дозволяє вчителю демонструвати ключову інформацію під час уроку в Zoom чи Google Meet, а також одночасно взаємодіяти з усім класом чи окремою групою школярів у режимі реального часу. Переваги Google Jamboard

Цей інструмент має зручний функціонал і створює ряд можливостей для організації ефективного навчального процесу у віртуальному просторі. Наприклад: фіксувати ідеї вчителя та учнів класу за допомогою різнокольорових стікерів;

створювати записи та малювати за допомогою цілого набору функцій, у тому числі з допомогою розпізнання рукописного тексту і перетворення його у друкований;

здійснювати опитування з використанням спеціальних шаблонів;

завантажувати зображення та текст із Google Диску;

приєднуватись як за допомогою комп'ютера, так і зі звичайного смартфона, завантаживши додатки Android чи iOS;

привертати увагу учнів до окремих частин робочої поверхні за допомогою інструменту «лазерна вказівка»;

змінювати фон робочої поверхні, у тому числі завантажувати окремі шаблони для роботи;зберігати усі напрацювання на Google Диску кожного учасника; експортувати проєкти у PDF чи PNG; інтегрувати віртуальну дошку з Google Classroom.

 

             


  


  
 
  




 





Ресурс «Canva» дає змогу створювати цікаві уроки та проводити заняття в класі чи онлайн.


 

 

         



 

 

  

 



  


 

  


  



 

  

 




 

 

  

  

  


  

  

  



 


 


 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 




Linoit – це віртуальна дошка для розміщення та поширення наліпок, нотаток, нагадувань, зображень та відео. Сервіс є безкоштовним. У Linoit можна створювати необмежену кількість полотен до яких кріпляться стікери з різноманітним цифровим контентом: текстові повідомлення, файли різного формату, зображення, відеофрагменти, посилання на інші корисні сторінки мережі Інтернет.



  




    

  


  

  

  



 



 

      

 

         

 

 

  






 

  


 

 



Miro  – платформа для спільної віддаленої роботи за допомогою онлайн-дошки. Є функції: додавання зображень, відео, документів на дошку; можливості зробити замітку, намалювати фігуру, підкреслити потрібний матеріал, виділити суть; зберегти матеріал.


  


  



  

 












Немає коментарів:

Дописати коментар

Избранное сообщение

Розклад уроків