Перший урок у 3 класі у 2024-2025 навчальному році
"Перемагає той, хто пам'ятає"
Година спілкування
"Трагедія Бабиного Яру - у серці українського народу"
Бабин Яр - одне із всесвітньо відомих місць трагедій, які стали символом Голокосту, урочище на північно-західній околиці Києва. За два дні 29 та 30 вересня 1941 року, за офіційними історичними свідченнями, там розстріляли майже 34 тисячі євреїв. З інших джерел лише за 5 днів нацисти розстріляли там майже 150 тисяч українських євреїв. Це були не лише жителі Києва, а й біженці з окупованих українських регіонів, що прибули до міста у надії на спасіння.
Щороку 28 вересня відзначається Всесвітній День боротьби зі казкою. Цей день закликань привернути увагу до проблеми поширення цієї хвороби, а також до її наслідків.
З метою виховання любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття шани до українського народу, бажання розмовляти рідною мовою та формування розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава, діти об'єдналися у групи та разом із батьками взяли участь у творчості.
13 листопада світ відзначає День доброти, коли люди об'єднуються у прагненні робити цей світ кращим.
Міжнародний день доброти, що відзначається щороку 13 листопада, створений для підтримки щирості, чуйності та поваги. Ідея святкування виникла у 1998 році, коли члени Міжнародного руху за доброту вперше оголосили про його проведення в Японії. З того часу до святкування приєдналися понад 30 країн, де вважають, що навіть маленькі прояви доброти здатні покращити світ навколо.
Традиції цього дня дуже різноманітні: деякі люди дарують символічні подарунки, влаштовують акції взаємодопомоги або навіть приєднуються до благодійних ініціатив. У школах проводимо уроки, присвячені важливості добрих вчинків.
16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності , запроваджений у зв'язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені у Загальній декларації прав людини.
Толерантність – це уваження до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та громадянина, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження.
Принципи рівності та недискримінації закріплені в міжнародному та національному законодавстві, згідно з якими всі люди є вільні та рівні у своїй гідності та правах.
23 листопада, в четверту суботу місяця, Україна та світ відзначають пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 та 1946–1947 років . Ми згадуємо про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору та масових штучних голодів.
з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства у сім'ях, жорсткого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Немає коментарів:
Дописати коментар